باکت
شاخک لیفتراک
کاتر
جاروب
پیکور
برف روب
بکهو
بلدوزر
کامپیوتر
درب و شیشه
فیلتر ها
پیچ و مهره
کولر و بخاری
چراغ ها
ناخن
جک ها
روغن
زنجیر چرخ
آچار چرخ
سوئیچ
تعمیر بابکت

تعمیرات تخصصی مینی لودر های بابکت با بیش از 20 سال تجربه
اولویت ما کیفیت است
استفاده از قطعات اورجینال
تعمیرات در اسرع وقت
ضمانت
برای مشاوره رایگان با شماره 09121791092 تماس حاصل فرمایید برای اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرگاه مراجعه فرمایید

تعمیرگاه
کارشناسی قیمت

قبول انجام کارشناسی رسمی در رشته ماشین آلات ، تاسیسات ، کارخانجات ، مرتبط با صنایع ، ماشین آلات راهسازی و معدنی ، ساختمانی ، صنعتی ،
کارشناسی قیمت انواع مینی لودر های بابکت
با قیمت های تعرفه
در اسرع وقت
توسط کارشناس رسمی دادگستری با 25 سال سابقه کار در زمینه صنایع مختلف
مهندس ابراهیمی 09121900097

لیست قیمت بابکت
مشخصات مینی لودر بابکت S510 :
لیست محصولات | S510-S530-S550-S570-S590-T590
نسل جدید...
قدرت در کنار راحتی
با لودرهای جدید بابکت، تفاوت را خواهید دید – و تفاوت بسیاری را در حین کار نیز تجربه خواهید کرد.
آنها کابین کاملاً جدیدی دارند که قادر است راحتی شما را حفظ کرده و در کنار آن با قدرت فوق العاده و عملکرد هیدرولیک ، شما را در بیشتر، سریع تر و بهتر کار کردن یاری دهد.
بهترین، حالا بهتر از همیشه ظاهر می شود!
کابین درجه یک برای راحتی بیشتر اپراتور بابکت در حال حاضر بهترین کابین های بازار را با بیشترین فضای کابین در صنعت در اختیار دارد، ولی هنگامی که لودرهای خود را مجدداً مهندسی کردیم، از این هم فراتر رفتیم. کابین جدید، با طراحی و تعیین وضعیت جدید خود برای فراهم نمودن میدان دید بیشتر، در حال حاضر بهترین است. بابکت فضای کابین را در حدود 10% افزایش داده است – در این صورت ، جای بیشتری برای دست ها، پاها، شانه ها و سر شما وجود دارد. این کابین نه تنها بزرگتر، بلکه آرام تر است. صدای داخل کابین بیش از 60% کاهش یافته و در محیط کار راحتی بیشتری برای شما فراهم می نماید.
طراحی کابین مستقیم: طراحی جدید کابین مستقیم، محل اپراتور را به ضمیمه نزدیکتر کرده و نقطه قوت بهتری به محیط کار شما می بخشد. میدان دید بهتر: میدان دید در تمام جهت به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. پنجره ی عقب 14% و پنجره ی بالا 43% بزرگتر شده است.
پیش به سوی مرحله ی بعد
عملکرد فوق العاده
اگر به دنبال عملکرد عالی در مجموعه ی کوچکتری هستند، این لودر بهترین گزینه برای شماست. و ما ماشین را به هیدرولیکی 20% قوی تر به منظور ارتقاء عملکرد ضمیمه مجهز کرده ایم. ظرفیت بیشتر مخزن سوخت، روشنایی بیشتر و قدرتمندتر و بسیاری ویژگی های دیگر، زمان و زحمت شما را در انجام کار کاهش می دهد.
دوام
لودرهای بابکت در تمام جهان به دوام زیاد مشهورند. به واسطه ی ساخت مناسب برای کار سنگین، حفاظت اجزاء و طراحی قابل توجه، لودر بابکت از سایر نمونه ها بهتر عمل کرده، زمان کار متوالی را افزایش داده، راحتی بیشتری فراهم کرده و در عین حال سرویس دهی برای آن ساده تر وسریع تر از سایر محصولات موجود است.
تعمیرپذیری (یا: سرویس)
به دلیل دسترسی آسان به بخش های رسیدگی روزمره، سرویس روزانه با سرعت و به راحتی صورت می گیرد. درب لولادار عقب و قرارگیری عرضی موتور، امکان تعمیر از یک طرف را فراهم می نماید. چرخش ماشین دسترسی آسان به هیدرولیک را امکان پذیر می سازد. تمام این ها به دسترسی بی سابقه به بخش های تعمیر روزمره و بلندمدت منجر می شوند.
کابین راحت
به محض اینکه درب لودر جدید بابکت را باز می کنید . حتی پیش از اینکه چراغ ها را روشن کنید - تفاوت را می بینید. در این ماشین، ویژگی های منحصر به فردی توجه شما را به خود جلب می کند:
کابین تحت فشار (با فشار تنظیم شده)
لودرهای بابکت با کابین محصور، بهترین محیط داخلی تحت فشار را دارند که آلودگی را به حداقل می رساند. یک طراحی جدید، از محکم بودن آب بندی یکپارجه پیرامون درب کابین اطمینان حاصل کرده است. تنظیم فشار کابین محیط کار راحت تری را فراهم می کند.
تنظیم بهتر صندلی: صندلی قابل تنظیم 5 سانتیمتر حرکت بیشتر به جلو و عقب را برای تطبیق با اپراتورهای مختلف امکان پذیر می سازد.
تعیین وضعیت دسته ی انعطاف پذیر: دسته روی ماشین های مجهز به SJC قرار داشته و با عقب و جلو شدن مستقل از صندلی، با تنظیمات دلخواه اپراتور تنظیم می شود.
دسته های روی صندلی: در ماشین های دارای کنترل های دسته ای قابل انتخاب (SJC)، دسته ها روی صندلی نصب شده اند. با بالا و پایین شدن صندلی معلق، دسته ها با صندلی جابه جا می شوند. این امر حرکت و خستگی دست را کاهش می دهد.
کار بی سروصدا
در لودرهای جدید و بی سروصداتر بابکت، سطح صدا پایین تر است. سطوح صدا برای کار لذت بخش تر و راحت تر، ارتباطات بهتر در محل کار، و بهره وری بیشتر، بیش از 60% کاهش یافته است. موتور جدید به نحوی نصب شده است که نویز و ارتعاش را ایزوله می نماید.
پنجره های جانبی با امکان بازوبسته شدن آسان: به راحتی دستگیره ی پنجره ی جدید را بکشید و پنجره ی جانبی را با پنج وضعیت قابل تثبیت پایین بیاورید. پنجره دقیقاً همان جایی که شما می خواهید می ایستد و جریان هوای مطلوب را فراهم می نماید. فضای بیشتر برای آرنج، نظافت آسان تر: پنجره ها در خارج از ساختار محافظ واژگونی (ROPS) قرار دارند که به این ترتیب فضای بیشتری برای آرنج در کابین فراهم می کنند و نظافت سریع پنجره را امکان پذیر می سازند.
تعلیق بیشتر: بالا و پایین شدن صندلی در حدود 33% افزایش یافته تا رانندگی نرم تر و راحتی بیشتری برای شما فراهم نماید.
پنل ابزار لوکس و تمام رنگی:
این گزینه ی هوشمندانه ی بابکت به شما کمک می کند که از دزدی با استارت بدون کلید جلوگیری کنید و به واسطه ی عملیات نظارتی و تعاملی، کار بهتری انجام دهید. یک صفحه ی LED جدید تمام رنگی و 7 اینچی (18 سانتیمتری) با محتویات مجازی خوانا مشاهده و فهم سریع سطوح کار را برای شما امکان پذیر می سازد.
بهره وری خود را کنترل کنید
ضمائمی با دستگاه کنترل ضمیمه (ACD) جدید دارای موارد زیر هستند:
• زمان سنج دارای حافظه در ACD
• 2 ساعتِ کار / دارای قابلیت تنظیم مجدد
بخاری و کولر: کنترل های بخاری و کولر برای راحتی و سهولت کار، در پایین و جلو قرار گرفته اند. آن ها همچنین دارای چراغ هستند – و می توانید در شرایط تاریک هم تنظیمات دمای خود را به سرعت ببینید. پره های مجرا، جریان هوا را به هر جایی که بخواهید هدایت می کنند (اختیاری در مدل های خاص).
رادیو و منبع تغذیه ی 12 ولتی: تمام لودرهای ما می توانند به راحتی به یک رادیوی استریو مجهز شوند. رادیو دارای یک جک ورودی صوتی Aux (کمکی) است که برای پخش MP3 یا دستگاه های مشابه آماده است. و چون کابین شما، محل کارتان است، ما یک منبع تغذیه ی 12 ولتی برای شارژ کردن تلفن همراه، پخش MP3 یا تجهیزات دیگر برای شما نصب کرده ایم.
کنترل آسان سرعت موتور: کنترل سرعت موتور در مقابل اپراتور، در گوشه ی سمت راست کابین قرار دارد. به این ترتیب دسترسی و کنترل آن آسان است.
میدان دید وسیعتر: کلیدهای اپراتور در گوشه ی کابین قرار دارند. این باعث می شود که کنترل های مهم درست در مقابل شما قرار داشته باشد و پنجره ی بزرگتری در بالا برای تأمین میدان دید فوق العاده برای بلندکردن بازوها برای شما فراهم می سازد.
جمع آوری آسان وسایل:
ظروف ذخیره ی جدید در سرتاسر ماشین قرار دارند. هر جا که می خواهید وسایلتان را قرار دهید – در سمت راست یا چپتان.
بهره وری و حفاظت از عقب تا جلو
تنها فضای اپراتور نیست که ارتقا یافته است. کار، رسیدگی و تعمیر و طراحی ماشین نیز به شدت بهبود یافته است و عملکرد فوق العاده ای را در یک مجموعه ی کوچکتر فراهم نموده است. ویژگی های جدید عمر دستگاه را افزایش داده، زمان کار متوالی را طولانی تر کرده، و رسیدگی روزمره را آسان تر نموده است.
هیدرولیک قوی تر:
سیستم های هیدرولیک مجدداً مهندسی شده و باعث عملکرد بهتر در مقایسه با لودرهای بزرگتر شده است – کار سریع تر و بهینه تری برای ارتقاء کلی عملکرد را امکان پذیر ساخته است. جریان استاندارد بالاتر در کنار استاندارد پس فشار کمتر و فشار هیدرولیک بالا، به بهبود 20 درصدی بازده هیدرولیک منجر می شود.
نیروی کشنده ی بیشتر:
لودرهای جدید دارای نیروی کشنده ی بیشتری هستند. این بدین معناست که شما بیشتر از همیشه فشار وارد می کنید و قوی تر از همیشه حفر می کنید. هیدرولیک قوی تر و نیروی کشنده ی بهتر به زمان چرخه ی سریع تر منجر می گردد.
کمربندهای بدون نیاز به تنظیم:
در این لودرها، نیازی به هیچ گونه تنظیمات کمربندی اعم از کمربندهای رانندگی و متغیر نیست.
ظرفیت سرمایش بالاتر با نظافت راحت تر:
سیستم سرمایش با مهندسی جدید، سرمایش بهینه تر با ظرفیت بالاتر را برای عملکرد بهتر و عمر طولانی تر ماشین برای شما فراهم می کند. به علاوه، ویژگی دسترسی به نظافت نوسانی، رفع آلودگی و زباله را تسهیل کرده و از بالاترین عملکرد سیستم سرمایش شما اطمینان حاصل می¬کند.
ظرفیت بیشتر مخزن سوخت:
بین دو سوخت گیری متوالی، بیشتر رانندگی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید.
قفل ساده ی ماشین:
بدون اینکه به دنبال قفل های دور از دسترس باشید، به سرعت لودر خود را قفل کنید. قفل های جدید (1) به راحتی در دسترس هستند.
وزنه های تعادل آماده:
لودرهای بابکت دارای سوراخ های آماده برای نصب وزنه های تعادل هستند و به این ترتیب قادر خواهید بود که عملکرد بالابری را با ضمائم خاص ارتقاء دهید.
چراغ های قوی:
خروجی نور حالا بیش از 50% افزایش یافته است. این سیستم روشنایی جدید، یک پرتو پرقدرت نور را ساتع می کند که محیط کار وسیع تری را در مقابل ماشین روشن می نماید.
درب حفاظت¬شده ی عقب:
قسمت پایین عقب بدنه قدری از درب عقب جلوتر آمده است و از آن در برابر موانع، خراش ها، و دست اندازها در محیط کار محافظت می نماید.
سر قابل تعویض شلنگ:
وقتی ضمائم را تغییر می دهید، جابه جایی درست شلنگ های هیدرولیک برای محافظت بیشتر آسان خواهد بود.
کوپلرهای سریع حفاظت شده:
کوپلرهای سریع آزادسازی فشار یکپارچه، درست در مقابل صفحه ی بازوی بالابر قرار دارند و هیچ شلنگی برای آسیب دیدن ندارند. کوپلرها هم چنین با یک محافظ که تا پیرامون کوپلر گسترده شده است، محافظت می شوند.
بیشینه سازی زمان کار متوالی
هیچ تولیدکننده ی دیگری چنین ویژگی های مطلوب کاری را برای طولانی کردن زمان کار طولانی در محل فراهم نمی کند. ویژگی هایی نظیر توقف خودکار و حفاظت زمان خاموشی باتری، تشخیص آنی و اتصالات عایق بندی شده. حفاظت از زمان کار متوالی نه تنها به معنی کار بیشتر در محیط است، بلکه به واسطه ی ارزش بالای فروش مجدد، از سرمایه گذاری شما حفاظت می نماید.
زنجیرهای بدون نیاز به تعمیر
زنجیرهای قدرتمند بابکت تنها زنجیرهای بدون نیاز به تعمیر در صنعت است که دارای طراحی پاپیونی، لوله های ثابت محور، محورهای قوی تر و یاتاقان های کاملاً آب بندی شده هستند. لودرهای بابکت دارای زنجیرهای بیضوی مستحکم #80 تحت فشار (HSOC) بدون اتصال اصلی، صفحات نازک اتصال جانبی و پین های مقاوم شده هستند. این زنجیرها در مقایسه با نمونه های به کار رفته توسط سایر تولیدکننده ها 28% مقاوم تر هستند. نتیجه چیست؟ اینکه هیچ وقت به تنظیم نیازی نیست.
رسیدگی آسان، زمان خاموشی کوتاه
به حداقل رساندن زمان توقف کار، شما را به بالاترین بهره وری می رساند. رسیدگی روزمره تفاوت زیادی ایجاد می کند، به این ترتیب مطمئن می شویم که شما به اجزاء کلید هیدرولیک و هیدروستاتیک اصلی به راحتی دسترسی خواهید داشت.
تعلیق غلتکTM
گزینه ی تعلیق غلتک تمام استیل TM با دوام، رانندگی راحت تری را فراهم کرده و در مواد و شرایط دشوار مقاوم است و به این ترتیب زمان کار متوالی را به حداکثر رسانده و تعمیرات پرهزینه را کاهش می دهد.
چرخ دنده ها و غلتک های استیل مقاوم سازی شده
غلتک های سه فلنجی و چرخ های تک فلنجی ، خرابی را به حداقل می رسانند. چرخ های تک فلنجی در برابر آلودگی مقاوم تر از چرخ های دو فلنجی هستند. غلتک ها و چرخ دنده های بابکت که به صورت دائمی آب بندی و روغن کاری شده اند، به هیچ رسیدگی روزانه ای نیاز ندارند.