باکت
شاخک لیفتراک
کاتر
جاروب
پیکور
برف روب
بکهو
بلدوزر
کامپیوتر
درب و شیشه
فیلتر ها
پیچ و مهره
کولر و بخاری
چراغ ها
ناخن
جک ها
روغن
زنجیر چرخ
آچار چرخ
سوئیچ
تعمیر بابکت

تعمیرات تخصصی مینی لودر های بابکت با بیش از 20 سال تجربه
اولویت ما کیفیت است
استفاده از قطعات اورجینال
تعمیرات در اسرع وقت
ضمانت
برای مشاوره رایگان با شماره 09121791092 تماس حاصل فرمایید برای اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرگاه مراجعه فرمایید

تعمیرگاه
کارشناسی قیمت

قبول انجام کارشناسی رسمی در رشته ماشین آلات ، تاسیسات ، کارخانجات ، مرتبط با صنایع ، ماشین آلات راهسازی و معدنی ، ساختمانی ، صنعتی ،
کارشناسی قیمت انواع مینی لودر های بابکت
با قیمت های تعرفه
در اسرع وقت
توسط کارشناس رسمی دادگستری با 25 سال سابقه کار در زمینه صنایع مختلف
مهندس ابراهیمی 09121900097

لیست قیمت بابکت

برای مشاهده ویدئو فیلتر شکن خود را روشن کنید


بابکت سری جدید1
بابکت سری جدید1
بابکت سری جدید2
بابکت سری جدید3
5 فناوری متمرکز بر بهره وری موجود در بابکتسری R
نسل بعدی بابکتاینجاست و این باراین ها پر از فناوری جدید و مهیج هستند تا نه تنها راحتی و قابلیت استفاده اپراتور را بهبود ببخشند ، بلکه باعث کاهش زمان خرابی نیز می شوند. Bobcat MaxControl Remote Operation ، Bobcat Features on Demand و سایر ویژگی های فناوری در بابکتجدید سری R T76 و S76 برای کمک به شما در انجام کارهای بیشتر و انجام کارها حتی بهتر از قبل طراحی شده اند.
1.صفحه نمایش لمسی
نمایشگرهای صفحه لمسی مسیری طولانی را برای داشتن مزیت در وسیله نقلیه جدید شما طی کرده اند . صفحه نمایش لمسی اختیاری که اکنون در بابکت سری R موجود است ، برای بهینه سازی زمان کار و افزایش اتصال اپراتور ، مملو از ویژگی های مختلف است.
نمایشگر لمسی اختیاری در لودرهای ردیابی لامپی و جمع و جور سری R یکی از پیشرفته ترین نمایشگرهای داخل کابین برای تجهیزات جمع و جور در نظر گرفته شده است و دلیل آن را آسان می توان فهمید . صفحه نمایش بزرگ به اندازه کافی ضد آب و مقاوم است که با کابین های باز و در هوای طوفانی کار می کند ، همه در حالی که عملکرد لودر را افزایش می دهد. اپراتورها می توانند به راحتی به اطلاعات دقیق دستگاه - از جمله توضیحات جامع کد خطا - برای بهینه سازی زمان کار و افزایش قابلیت سرویس دهی کلی دسترسی پیدا کنند.
نه تنها مالکان بابکت و اپراتورها از افزایش به روز بودن و قابلیت سرویس دهی بهتر بهره مند می شوند ، بلکه می توان با نمایشگر لمسی بهره وری را نیز افزایش داد. اپراتورها می توانند با استفاده از نکات و اطلاعات روی صفحه ، ابزارهای انتخاب شده را کنترل و موقعیت یابی کنند و آنها را بهبود ببخشند. مالکان بابکت می توانند بهره وری اپراتور را با آماردهی سیستم اپراتور و مقدار ساعت کار بررسی کنند.
صفحه نمایش لمسی اختیاری همچنین اتصال فوق العاده دستگاه ، ویژگی های امنیتی به روز شده و بهبود دید با نمایشگر استاندارد دوربین دید عقب را به اپراتورها ارائه می دهد.
صفحه نمایش لمسی بابکت Bobcat در کابین.
2. فناوری ارتباط بی سیم Bobcat Machine IQ
فناوری ارتباطات بی سیم که از آن به عنوان telematics نیز یاد می شود ، به سرعت در صنعت تجهیزات باب کت به یکی از ویژگی های اساسی تبدیل می شود. خدمات مخابراتی مناسب می تواند امنیت تجهیزات را افزایش دهد ، به شما در حفظ و نگهداری کمک کند ، به شما امکان می دهد کارایی اپراتور را کنترل کرده و زمان کار دستگاه را افزایش دهید.
Bobcat Machine IQ که در بابکت سری R موجود است ، سرویس رسمی ارتباطات بی سیم رسمی شرکت Bobcat است. این سرویس با حسگرهای الکترونیکی روی دستگاه شما کار می کند تا اطلاعات دقیق را به برنامه Machine IQ در Bobcat Owner Portal - یک وب سایت شخصی برساند. پس از ورود به پورتال مالک ، اطلاعات سازمان یافته جمع آوری شده از دستگاه خود را پیدا خواهید کرد تا بتوانید به راحتی تصمیمات سریع بگیرید. با استفاده از Machine IQ ، می توانید بهره وری اپراتور را نیز کنترل کنید ، مقررات منع رفت و برگشت ماشین را تنظیم کرده و مکان دقیق تجهیزات خود را ردیابی کنید.
فناوری ارتباطات بی سیم کارها را یک قدم جلوتر می برد و داده های IQ دستگاه شما را به نمایندگی مجاز Bobcat منتقل می کند. اگر دستگاه شما کد حیاتی را ثبت کند ، با هشدار به شما کمک می کند تا فروشنده شما را در افزایش محافظت از زمان استفاده از شما کمک کند. سپس می توانند با شما تماس بگیرند و در صورت لزوم ، یک تکنسین خدمات میدانی را برای رفع مشکل اعزام کنند.
3. فناوری جلوبندها
شرکت Bobcat به عنوان یک پیشرو در صنعت در زمینه جلوبندها ، همیشه در حال ساخت جلوبند های خود برای کمک به مشتریان در صرفه جویی در وقت و کاهش نیروی کار است. Enter: سیستم نصب پیوست Bob-Dock. این سیستم با صرفه جویی در وقت ، به شما امکان می دهد اتصالات هیدرولیکی را در چند ثانیه بررسی کنید و از ایمنی آن مطلع شوید و خطوط هیدرولیک را به طور خودکار متصل می کند ، همه از راحتی اتاق شما. فناوری جلوبندها نوآورانه همچنین با فشردن یک سوئیچ ساده جلویندها را به صورت خاموش در می آورد.
با دوام کافی برای اداره همه مشاغل و شرایط ، سیستم نصب جلوبند Bob-Dock به لطف طراحی استراتژیک ، لودر شما را قوی نگه می دارد که اطمینان می دهد اتصال و صفحات آداپتور با گل یا مواد دیگر مسدود نمی شود.
4. Bobcat MaxControl عملیات از راه دور
در حالی که عملکرد کنترل از راه دور یک مفهوم جدید در صنعت نیست ، عملیات از راه دور Bobcat MaxControl این مفهوم را از سیستم های بزرگ و بزرگ سنتی ارتقا می دهد. عملیات از راه دور Bobcat MaxControl بدون هیچ زحمتی در اطراف کنترل از راه دور بزرگ است و در عوض روشی راحت و قابل دسترسی برای کنترل یک بابکت از طریق یک برنامه iOS در اختیار اپراتورها قرار می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد از خارج کابین و تا 300 فوت دورتر ، به عملکردهای دستگاه فرمان دهید و با جلوبند ها کار کنید. با بهره گیری از مقرون به صرفه ، از راه دور Bobcat MaxControl یک کار دو نفره را به شغلی تبدیل می کند که یک اپراتور می تواند آن را تکمیل کند.
5. ویژگی های درخواستی جدید
با راه اندازی بابکت سری R ، ماشین آلات مجهز به Features On Demand به شما امکان می دهند تجهیزات خود را حتی پس از خرید خود نیز شخصی سازی کنید. با یک لودر فعال بر روی ویژگی ها ، شما قادر خواهید بود قبل از خرید ویژگی ها را به راحتی آزمایش کنید تا مجموعه ویژگی های اولیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و با تغییر نیازهای خود ، ویژگی های جدید را فعال کنید. بهترین